Poczta w oparciu o usługi katalogowe.

Poczta elektroniczna to dziś dla firmy usługa tak podstawowa jak prąd i telefon. Jednak najpowszechniej spotykana w firmach usługa obsługi skrzynek pocztowych opiera się o protokół POP3 nierzadko z prostym hasłem przekazywanym otwartym tekstem.

Przechwycenie dostępu do takiej skrzynki jest stosunkowo proste i nie trudno wyobrazić sobie konsekwencje sytuacji gdy konkurencja uzyskuje dostęp np. do naszych wycen lub ofert.

Możliwości systemu poczty elektronicznej firmy SANSO w standardzie bardzo podnoszą poziom bezpieczeństwa oraz znacząco wykraczają poza standardowo wykorzystywane funkcje.

Cała poczta, zarówno wiadomości odebrane jak i wysłane czy szkice, przechowywana jest zdalnie na serwerze przez co dostęp do niej jest pełniejszy a wielokanałowy sposób obsługi skrzynki pozwala na korzystanie z niej zarówno z komputerów jak i urządzeń mobilnych (telefony, tablety). Swobodne grupowanie wiadomości mailowych w katalogach pozwala szybko wyłowić poszukiwaną informację co znacząco zwiększa efektywność w pracy z pocztą elektroniczną.

To naprawde są rzeczy, bez których nikt kto ich używa, nie wyobraża sobie już obsługi poczty elektronicznej.

Bezpieczny dostęp szyfrowanymi kanałami do swojej skrzynki pocztowej możliwy jest zarówno z poziomu aplikacji jak i strony WWW (klient sam decyduje jakie kanały dostępu do usługi są aktywne)

Udostępniamy 2 rodzaje usług katalogowych opartych o produkty: 


 

 
   

Dostęp www do poczty realizowany jest przy pomocy:


 

   

Podstawowe funkcje naszego systemu pocztowego.

  • szyfrowana komunikacja zarówno poczty wysyłanej jak i pobieranej
  • możliwość łączenia się z serwerem tylko poprzez zestawiane tunele VPN (dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa dostęp do systemu pocztowego nie jest możliwy bezpośrednio z Internetu)
  • możliwość tworzenia katalogów grupujących pocztę oraz filtrów bezpośrednio umieszczających przychodzącą pocztę w odpowiednich katalogach na podstawie określonych parametrów (nazwa nadawcy, słowa w temacie itp.)
  • ustalanie limitów pojemności dla poszczególnych skrzynek
  • filtr antyspamowy i antywirusowy z możliwością samodzielnego sterowania ich parametrami