Outsourcing IT

Korzystając z naszych usług outsourcingu IT możesz całkowicie zająć się głównymi celami swojego biznesu.

Oferujemy szereg dowolnie zestawianych rozwiązań, w zakresie obiegu i gromadzenia informacji oraz infrastruktury informatycznej
Sprawiają one, że zarządzanie Twoją firmą jest prostsze, szybsze i tańsze.

Główne filary naszej oferty to:

Bezpieczeństwo

Pożar, awaria lub kradzież sprzętu, przypadkowe lub celowe zniszczenie danych – to tylko niektóre z powszechnie występujących incydentów teleinformatycznych.
Co zrobić aby nie były one w stanie zaszkodzić Twojej firmie ?
Poznaj zestaw najnowszych rozwiązań i narzędzi w zakresie bezpieczeństwa informacji, które wyeliminują bądź ograniczą skutki największych zagrożeń.
Zaufaj naszemu doświadczeniu w redukcji zagrożeń prawnych i skarbowych pozwalającemu na specjalistyczne doradztwo w tym aspekcie.

Udogodnienia i Rozwój

Gotowe rozwiązania ułatwiające codzienną pracę oraz pozwalające na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań umożliwiających rozwój działalności. Dostęp do zaawansowanej i specjalistycznej platformy informatycznej pozwalający na nieograniczone konstruowanie systemów i aplikacji dopasowanych do wypracowanych w firmie procesów biznesowych. Kompleksowa infrastruktura techniczna dla kreowania wizerunku firmy w Internecie i komunikacji elektronicznej.

Redukcja kosztów i czasu

Identyfikacja pozycji kosztowych i dopasowanie rozwiązań poprzez zastosowanie sprawdzonych koncepcji wyniesienia obszarów niezwiązanych z profilem firmy do specjalistycznych podmiotów pozwala na wyraźne zwiększenie efektywności działania i redukcję kosztów. Narzędzia zwiększające elastyczność i mobilność pracowników usprawniające obsługę klientów i dostawców

Kontrola pracowników

Systemy umożliwiające kontrolę pracowników w odniesieniu do obowiązujących w firmie procedur, optymalizujące zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wykrywające niepożądane działania wobec pracodawcy.