O nas

Firma.

Firma powstała z w 2009 roku z połączenia grupy osób współpracujących ze sobą przy róznorodnych projektach teleinformatycznych od roku 1999. 

Zespół tworzą specjaliści z dziedzin:

  • Technologie sieciowe,
  • Programowanie,
  • Telekomunikacja,
  • Transmisja danych,
  • Projektowanie procesów biznesowych.

Wszelka infrastruktura teleinformatyczna jest naszą własnością.

Nasze zasoby nie są wirtualne. Powoduje to, że w pełni odpowiadamy za powierzone nam dane i systemy klientów i nigdy nie zasłaniamy się problemami podmiotów trzecich. Dodatkowo klient ma zawsze pewność, że jego dane nie opuszczają np. terenu kraju co może powodować implikacje prawne.

Cele.

Głównym założeniem w naszej działalności oprócz celów typowo biznesowych, jest budowanie marki firmy pod kątem profesjonalizmu. W naszej dotychczasowej działalności zawsze wywiązywaliśmy się z powierzonych zadań i nigdy nie porzuciliśmy żadnego zlecenia niedokończonego a każdy z naszych nowych klientów zostaje stałym zleceniodawcą. 

Staramy się podejmować zadań w zakresach, w których mamy 100% pewność należytego wykonania zlecenia. Tę pewność daje nam doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów w pracy przy największych projektach technicznych w kraju wykonywanych przez czołowe korporacje informatyczne.