Budowa infrastruktury sieciowej

Od lat specjalizujemy się w zagadnieniach sieciowych. Nieodzowną ich częścią jest infrastruktura teleinformatyczna. Mając duże doświadczenie w pracy w różnych środowiskach doskonale wiemy, które rozwiązania się sprawdzają pod kątem ich efektywności i opłacalności.

Nie jest według nas żadnym osiągnięciem wykorzystanie najdroższych i najbardziej efektownych rozwiązań dostępnych na rynku. Zawsze bierzemy pod uwagę czy dane systemy i materiały sprawdzają się w codziennej i wieloletniej eksploatacji oraz jesteśmy w stanie rzeczowo określać is stosunek ceny do jakości przez co klient ma zawsze pewność osiągnięcia maksymalnej efektywności. Właśnie doświadczenie w tworzeniu i pracy przy najbardziej zaawansowanych systemach klasy operatorskiej uznajemy za nasz największy atut.

Nasze największe doświadczenie dotyczy:

  • budowy radiowych sieci WLAN w oparciu o standardy WiFi IEEE 802.11 oraz radiolinii z wykorzystaniem pasma koncesjonowanego oraz darmowego,
  • projektowania, budowy i zarządzania serwerowniami,
  • projektowania, budowy i administracji sieci LAN oraz tworzenia i zarządzania sieciami WAN w oparciu o produkty operatorskie.